WINNI KATASTROFY SĄ PUTIN I TUSK !

Przed przylotem samolotów Putina i Tuska, kilka dni wcześniej na lotnisku w Smoleńsku zamontowano urządzenia umożliwiajace naprowadzanie samolotu z wieży. Ich lądowanie było w pełni bezpieczne!
Po wizycie dwóch Premierów aparaturę wywieziono!

Nie zainstalowano jej przed przylotem polskiej delegacji z Prezydentem RP na czele.

Putin nie miał za co lubić Lecha Kaczyńskiego! Pamiętał mu Gruzję. W obronie małego państewka stanęły Polska i Ukraina oraz Litwa, Estonia, Łotwa. Czterech Prezydentów i jeden Premier przylecieli do napadnietej przez Rosję Gruzję. Rola Lecha Kaczyńskiego -Prezydenta Rzeczpospolitej w tym akcie solidarności była jasna! My Polacy byliśmy dumni z naszego Prezydenta!

Być może Putin pomyślał tak: niech przyjeżdża, może się rozbije! Innego wytłumaczenia braku odpowiedniej aparatury na lotnisku nie ma. Nie mam na razie wystarczajacych podstaw by sądzic, że uznał, iż nie będzie ona potrzebna bo i tak się rozbiją

Stan przygotowań

Polski MSZ podległa Tuskowi jako szefowi Rządu. Winien Sikorski zlecić swoim podwładnym sprawdzenie stanu przygotowań strony rosyjskiej! Ale Tuskowi na tym nie zalezało wprost przeciwnie. Minister Spraw Zagranicznych podczas kampanii w prawyborach mówił o Lechu Kaczynskim jako o byłym Prezdencie! W procesie karnym zawsze podejrzanym jest ten, kto uzskuje korzyść! Teraz PO nawet nie czekając na pochówek "dorzyna watachę".

Pracownik Ambasady Polskiej w Estonii w rozmowie z obywatelem tego państwa, ktory przyszedł z kondolencjami na pytanie i co teraz będzie z Polską - odpowiedział,  że teraz będzie w Polsce lepiej, spokojniej, nie będzie tej szarpaniny z aferami, napaści i obwinień. Estończyk był przerażony wypowiedzią pracownika Ambasady Polskiej! Treść tej rozmowy natychmiast mi przekazał.

Tak więc dwaj przyjaciele Putin i Tusk na oczach całego świata padli sobie w lesie katyńsko- smoleńskim w objęcia!

Śledztwo powinna prowadzić międzynarodowa komisja. Zginęli wszyscy najwyźsi dowódcy dużego państwa NATO!

Wyrżnieto w sensie dosłownym "watahę" i wyrżnieto polską inteligencję do trzeciego pokolenia jak uczyli towarzysze Lenin, Stalin i Beria! Zginęli synowie i wnukowie rozstrzelanych polskich oficerów w Katyniu.

TEJ ZBRODNI ZAPOMNIEĆ NIE WOLNO !

Autor publikacji
Archiwum ABCNET 2002-2010